HİZMETLERİMİZ

 1. TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ SINIRLARI İÇERİSİNDE YER ALAN TÜM ŞEHİRLERDE BULUNAN İLK VE ORTA ÖĞRETİM KURUMLARINDA KREŞ VE ANA OKULLARINDA  EKİBİMİZDE BULUNAN UZMAN ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN ;BAYRAM,YILSONU VE OKUMA BAYRAMI GÖSTERİLERİ HAZIRLANIR.
 2. ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA,GAZİ VE ŞEHİT ÇOCUKLARIMIZA VE AİLE BİREYLERİNE  DANS DERSLERİ ÜCRETSİZ VERİLİR.
 3. TÜM OKULLARA GÖSTERİLERİ İÇİN KOSTÜM SAĞLANIR.
 4. MEVCUT OLAN DANS OKULUMUZDA SOSYAL VE SPORTİF LATİN DANSLAR,HALK DANSLARI,SİRTAKİ,HIP-HOP,MODERN DANS,ARJANTİN TANGO,SALSA&BACHATA,DÜĞÜN DANSI,ZUMBA-CARDİO ZUMBA,MİMİK VE DİKSİYON VE OYUNCULUK EĞİTİMİ DERSLERİ VERİLİR.TÜM BU DERSLER BRANŞLARINDA UZMAN HOCALARIMIZ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.
 5. OKULUMUZDA YAZ VE KIŞ KAMPI DÜZENLENİR,BU KAMPLARIMIZDA DANSIN YANI SIRA ; YÜZME,BİNİCİLİK ,COĞRAFYA VE TARİH DERSİ,ÇOCUK YOGASI,HIP-HOP ,KIŞ MEVSİMİNDE KAYAK EĞİTİMLERİ VERİLİR.KAMP TAM GÜNDÜR.BAŞLAMA SAATİ 9:00,BİTİŞ SAATİ 17:00 DIR.
 6. EMİR KAYA DANS OKULU SOSYAL YÖNÜ ÇOK GELİŞMİŞ BİR OKULDUR ,FASILALI ARALIKLARLA DANS GECELERİ KOKTEYL VE YEMEKLER,PİKNİK VE KAHVALTILAR,ÜLKE İÇİ VE ÜLKE DIŞI  TURLAR,TABİAT GEZİLERİ VE MÜZE GEZİLERİ DÜZENLENİR.
 7. OKULUMUZ BİR AİLE KURUMUDUR
 8. HER ÇALIŞMA BİTİMİNDE SALONLARIMIZ TEMİZLENİR AYRICA OKULUMUZDA DUŞ İMKANI VARDIR.
 9. ÇOCUKLARIMIZ ÇALIŞMA YAPARKEN İÇECEKLERİNİZİ YUDUMLAYIP BÜYÜK EKRANDA YAPILAN ÇALIŞMALARI TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ BEKLEME SALONUMUZ VARDIR.
 10. ÇOCUKLARIMIZIN DANSTA KULLANACAKLARI TÜM MALZEMELER OKULUMUZ TARAFINDAN SAĞLANIR.
 11. OKULUMUZUN OTOPARKI MEVCUTTUR.