HAKKIMIZDA

Türkiye Cumhuriyeti Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu’na bağlı olarak faaliyet gösteren Emir Kaya Sanat ve Spor Klubü çocuklarımıza dans sevdirmenin yanısıra yetenekli dansçılar yetiştirmeyi; yurtiçi ve yurtdışı tüm yarışmalarda ülkemizi; klubümüzü en iyi şekilde temsil ederek her zaman kendini aşmayı ve emekleri madalyalarla taçlandırmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

Ayrıca   çocuklarımızın fiziksel, duygusal, sosyal gelişimlerine dansla destek olarak onların ilerideki hayatlarında özgüveni yüksek bireyler olmalarına katkıda bulunmaktır.Emir Kaya hocamızın akademisyen olması nedeniyle her yaş grubunun eğlenerek öğrenebileceği, dansı yaşam biçimi yapabilecekleri,çok iyi derecede sosyalleşebildikleri,varsa kilo problemlerinden kurtulabildikleri, etkinliklerle süslenmiş hijyenik ve rahat bir ortam sunulmaktadır.

Dansta Latinden Oryantale, Hiphoptan Halk oyunlarına ve Zumbaya kadar her dans çeşidine uzanan geniş bir yelpazemiz vardır.

Dans okulumuzda kamera sistemi mevcut olup veliler cafemizden yararlanıp sohbet ederken bir yandan da çocuklarımızı  izleyebilmektedir.Okulumuz dört katlı olup kendisine ait servis ve otopark imkanı vardır. Okulumuzda aile ortamı konseptini korumak amacıyla sık sık velilerimizin de katılabildiği etkinlikler düzenlenmektedir.

Dans okulumuz aynı zamanda SALSA ANGORA’NIN ÇAYYOLU ŞUBESİDİR.